Sport na co dzień!

Trenuj każdego dnia!

Pragniesz efektywnie wyrzeźbić swoje ciało? Kreatyna uskuteczni Twoją pracę

Posted on 18/07/2017 8:05am

Jaka pani nie chciałaby być stale smukła, piękna i młoda? Nowatorskie suplementy pozwalają na uzyskanie takich efektów, nawet bardziej otyłym paniom.W jaki sposób?

dieta na odchudzanie
Author: Steve Davis
Source: http://www.flickr.com
Spora część dziewczyn, pragnąc zgubić nadprogramowe kilogramy katuje się drakońskimi dietami, często głodówkami, które pozwalają na osiągnięcie założonego celu, typu: 3 kilogramy na m-c. Jednak taka forma walki z nadwagą kończy się zawsze tak samo – szybkim zbiciem wagi i równie szybkim powrotem do wagi początkowej. Inne dziewczyny porzucają pomysły na diety-cud i zamiast tego ostro biorą się do roboty, czyli zbilansowane odżywianie połączone z silną dawką sportu. Przy czym do najczęściej wybieranych sportów należą: bieganie, basen a także aerobik. Dodatkowo, poprzez suplementy diety odchudzanie może być jeszcze bardziej skuteczne. Szczególnie, jeśli pragniemy utracić nadmiar wody z organizmu. Wiele tego rodzaju preparatów oparta jest na naturalnych składnikach uskuteczniających prawidłową pracę organizmu, usuwając przy tym nadmiar wody oraz toksyny. Spora część osób sprawdziło już na sobie i przekonało się, że suplementy diety odchudzanie uskuteczniają, bo sporo z nich zawiera także składniki hamujące chęć podjadania, co także doskonale przekłada się na masę ciała.
Jeśli zależy nam nie tylko na schudnięciu, ale również wyrzeźbieniu swojego ciała, warto przy wyborze suplementów zobaczyć, czy zawarta jest w nich kreatyna. Ogólnie mówiąc, 98% kreatyny u człowieka mieści się w jego mięśniach. Niewielkie ilości tego związku występują także w mózgu, wątrobie, nerkach oraz jądrach. Dla osoby ważącej 70 kilogramów dzienne zapotrzebowanie na kreatynę wynosi 2g, z czego połowa powstaje z aminokwasów. Druga połowa musi zostać uzupełniona żywnością. A w jakim pożywieniu jest najwięcej kreatyny? Otóż okazuje się, że mięso i ryby to najlepsze źródło do zdobycie tego, jakże cennego w budowaniu mięśni, składnika. W wielu sytuacjach składnik ten nie jest dostarczany do organizmu w niewystarczającej ilości, dlatego też osoby trenujące sporty, aw szczególności sporty siłowe sięgają po suplementy diety z dodatkiem właśnie kreatyny. Jak głoszą naukowcy, kreatyna działa przeciwutleniająco i zapobiega niszczeniu mitochondriów w komórkach mięśni. Ponadto doskonale działa na gojenie się ran oraz uszkodzenia mięśni.

Jeśli więc zależy Ci na uzyskaniu zdrowej i pięknej sylwetki, suplementy diety nie zaszkodzą a uefektywnią Twoją walkę z nadwagą, a dodatkowo mogą ochronić Twoje ciało przed niepożądanymi kontuzjami. Należy jednak pamiętać, że prawdziwy sukces tkwi w regularnych ćwiczeniach oraz zbilansowanej diecie.